معرفی محصولات

خرید پک هدیه تبلیغاتی و سازمانی عید نوروز

shakhes

خرید پک هدیه تبلیغاتی و سازمانی عید نوروز

امروزه زندگی شهری، ارتباطات زیادی را بین مردم پدید آورده است. در ارتباطات کاری، دوستانه و خانوادگی گاهی به‌خصوص در نوروز و ایام عید نیازمند هدیه دادن می‌شوید. زعفران و پک‌های زعفرانی که هم از نظر ظاهری و هم کاربردی کادویی به‌یادماندنی و هدیه‌ای مناسب در نوروز است. حتی برای خرید هدایای تبلیغاتی نوروز می‌توانید از پک‌های زعفران این شرکت استفاده کنید. در ادامه این مطلب همه چیز را درباره هدایای تبلیغاتی شرکت زعفرانیه و ویژگی‌های آن‌ها می‌خوانیم.

پک‌های هدیه شرکت زعفرانیه برای خرید هدایای تبلیغاتی نوروز

محصولات هدیه شرکت توسعه کسب‌وکار زعفرانیه، محصولاتی خاص و مناسب برای خرید هدایای تبلیغاتی نوروز، هدایای سازمانی، شرکتی و مدیریتی است. این هدایا که ویژگی‌های خاصی دارند برای موقعیت‌های رسمی یا دوستانه قابل‌استفاده هستند. همچنین تنوع محصولات این شرکت نیز از ویژگی‌های خاص این پک‌های هدیه است. در ادامه با انواع این پک‌ها آشنا می‌شویم.

انواع پک‌های هدیه زعفران

یکی از بهترین پک‌ها برای خرید هدایای تبلیغاتی نوروزی یا هدایای شرکتی، انواع پک‌های هدیه زعفران است. این پک‌ها محتویات متنوعی برای تمامی ذائقه‌ها دارند. همچنین جعبه های انتخابی و طرح آنها نیز متنوع هستند که این پک‌ها را برای هر محیط و مراسم و مناسبتی ایده آل کرده است. همچنین تنوع در نوع زعفران این پک‌ها باعث محبوبیت بیشتر این پک‌ها شده‌اند. در ادامه با برخی از پک‌های کادو زعفران آشنا می‌شویم:

1. جعبه هدیه زعفران مدل شهرزاد با ابعاد 35 در 25

جعبه هدیه چوبی شهرزاد با دو طرح مختلف مینیاتوری و چهار حالت محتویات سفارشی وجود دارد. محتویات جعبه هدیه شهرزاد شامل پنج قطعه از قبیل قوری شاه عباسی، هاون، دو قوطی خاتم برای زعفران و هل است.

خرید اینترنتی در تهران خرید جعبه دمنوش و تی بگ و هدیه زعفرانی شهرزاد 25*35 با چاپ اختصاصی مخمل و گلاسه

خرید در تهران خرید جعبه دمنوش و تی بگ و هدیه زعفرانی

2. جعبه هدیه زعفران مدل تبسّم با ابعاد 27 در 17

یکی دیگر از گزینه‌های خرید هدایای تبلیغاتی نوروز جعبه هدیه تبسم است. این جعبه چوبی سه طرح متفاوت قابل سفارش دادن دارد. همچنین محتویات این جعبه قوطی خاتم زعفرانی، مقسم دم‌نوش، هاون و قوری می‌باشد.

سری خاص

 

 

3. پک هدیه زعفران گلسرخ

یکی از پک‌های خاص و پرطرفداری که می‌تواند بهترین هدیه سازمانی باشد پک هدیه گلسرخ است. جعبه این پک روکش مخملی دارد و محتوای آن دو عدد قوطی فلزی خاتم، یک قوری کریستال شاه عباسی و یک هاون برنجی جام بزرگ است که بر اساس سفارش شما می‌توانند پر شوند. همچنین قابلیت نصب پلاک تزیینی با متن و لوگو دلخواه شما را دارد.

پک هدیه زعفران مدل مخمل قوری دار ،همراه هاون و دو خاتم 5 گرم

پک هدیه زعفران و هل مدل گل سرخ

4. پک چوبی هدیه زعفرانی Pz107

اگر از پک‌های هدیه کشیده و با ابعاد بزرگ خوشتان نمی‌آید پک چوبی هدیه Pz107 که پکی مکعبی است همراه با نیم مثقال زعفران سر گل می‌تواند هدیه‌ سازمانی خوبی برای شما باشد.

خرید جعبه هدیه زعفرانی چوبی

خرید جعبه هدیه زعفرانی چوبی

5. پک چرمی هدیه زعفرانی مدل فاخر

اگر به دنبال پک‌های مخملی و چوبی نیستید، پک چرمی هدیه فاخر گزینه خوبی برای هدیه دادن است. این پک چرمی که پایه دارد و به سفارش مشتری می‌تواند قفل لوکس داشته باشد در سه رنگ سفید، قهوه‌ای و مشکی قابل سفارش است. این پک دارای هاون، قوری شاه عباسی و قوطی زعفران است.

 

6. پک هدیه مخمل زعفران و هل نسیم

پک نسیم یکی از پرفروش ترین پک های مخمل و چرم شرکت زعفرانیه است. هدیه ای اقتصادی و زیبا که گزینه مناسبی برای هدیه نوروزی پرسنل و کارمندان به شمار می‌آید. پک هدیه نسیم با جنس مخمل در20 رنگ مختلف و با رویه چرم در سه رنگ مشکی، سفید، قهوه ای قابل ساخت است. ما در طراحی پک هدیه زعفران و هل نسیم از ترکیب ظرف پلی کریستال آذین و ظرف خاتم و هاون برنجی طلایی ویژه استفاده کردیم تا مجموعه ای بی نظیر در اختیار شما قرار گیرد.

خرید پک هدیه زعفرانی چرم مدل نسیم

پک هدیه زعفرانی چرم

پک‌های زعفران و طعم‌دهنده

یکی از محصولات شرکت زعفرانیه، پک‌های زعفران به همراه طعم‌دهنده‌ها یا همان دم‌نوش‌ها است. این محصولات که علاوه بر زعفران اصل دم‌نوش‌هایی همراه خود دارد هدیه‌ای خاص برای کسانی که ذائقه خاصی دارند است. در ادامه با چند پک هدیه مدیریتی آشنا می‌شویم:

7. پک هدیه سلامت ps202

پک هدیه سلامت ps202 یکی از پک‌های خاص شرکت زعفرانیه است. جعبه چوبی این پک هدیه با طرح مشبک شکلی اداری و رسمی زیبا و خاص خود را دارد. داخل این جعبه چوبی از 8 عدد دم‌نوش طبیعی و نیم مثقال زعفران سرگل پر شده است.

دمنوش هدیه زعفرانیه

پک هدیه دمنوش

8. پک هدیه زعفرانی مجلل

یکی از پک‌های خاصی که می‌تواند بهترین هدیه سازمانی باشد پک هدیه مجلل است. جعبه این پک روکش مخملی دارد و محتوای آن یک باکس مستطیلی، یک ظرف پلاستیکی دایره‌ای طلایی، هاون بزرگ و سه ظرف شیشه‌ای از سایز کوچک تا بزرگ که بر اساس سفارش شما می‌توانند پر شوند.

پک‌های هدیه فانتزی

اگر ظاهر رسمی و یکدست پک‌های زعفران را دوست ندارید، شرکت زعفرانیه پک‌های دیگری با عنوان پک‌های هدیه فانتزی دارد که این پک‌ها با ظاهر متفاوت می‌تواند انتخاب شما در خرید هدایای تبلیغاتی نوروز باشد. در ادامه با برخی از این هدایای فانتزی آشنا می‌شویم:

9. پک هدیه سلامت ps202

یکی از پک‌های خاص فانتزی پک هدیه سلامت ps202 است. این پک دارای جعبه‌ای چوبی است که شامل هفت دمنوش و طعم دهنده طبیعی است که در مرکز کار زعفران همراه با ظرف خاتم خاص قرار داده است.

 

10. باکس چوبی طعم‌دهنده (دم‌نوش)

باکس چوبی طعم‌دهنده یا همان دم‌نوش نیز برای دم‌نوش دوستان هدیه‌ای فوق‌العاده است. این پک جعبه چوبی زیبایی دارد و دارای 10 طعم‌دهنده یا همان دم‌نوش است.

کیفیت مواد مصرفی در پک‌های هدیه

از زعفران و هل در پک‌های هدیه تا دم‌نوش‌های در کادوهای فانتزی از بهترین مواد موجود در بازار که به‌عنوان محصولات صادراتی شناخته می‌شوند استفاده شده است. در انواع پک‌های هدیه مدیریتی و سازمانی که به طور مثال می‌توانید زمانی که می‌خواهید خرید هدایای نورزی را برای شرکت و یا سازمانی انجام دهید از بهترین زعفران‌ها و هل‌ها استفاده شده است. همچنین در ساخت جعبه و پک این هدایا نیز از بهترین متریال استفاده شده و این جعبه‌ها بادوام ساخته می‌شوند که بتوان از آن‌ها بعد از هدیه گرفتن نیز استفاده کرد.

شکل ظاهری پک‌ها در خرید هدایای تبلیغاتی نوروز

هنگام خرید هدایای تبلیغاتی نوروز از شرکت زعفرانیه می‌توانید از تنوع زیاد و اختصاصی برای شخصی‌سازی این پک‌های هدیه استفاده کنید. جدا از تنوع زیاد ظاهری این محصولات در کنار جنس مخمل،چرم،ترمه و چوب می‌توانید درخواست نصب پلاک با لوگوی و برند اختصاصی خود را روی انواع پک ها داشته باشید. این کار باعث افزایش جلوه و زیبایی پکها و همچنین معرفی برند و کسب و کار شما باشد.

قیمت و نحوه تهیه پک‌های هدیه

زمانی که می‌خواهید هدایای مدیریتی بخرید باتوجه‌به بودجه‌ای که دارید می‌توانید از شرکت زعفرانیه در بازه‌ای متنوع هدایای موردنظر خودتان را خریداری کنید. نحوه خرید این هدایای منحصربه‌فرد از طریق سایت شرکت زعفرانیه و انتخاب محصول شروع می‌شود و سپس می‌توانید از روش‌های ثبت سفارش این شرکت همانند ثبت سفارش در وب‌سایت، واتس‌اپ و از طریق تماس با دفتر مرکزی هدایای مدنظر خود را با ویژگی‌های مورد نظر ثبت سفارش کنید.

تفاوت با دیگر محصولات بازار

زمانی که صحبت از خرید هدایای سازمانی می‌شود، کیفیت و ظاهر پک‌های هدیه اهمیت ویژه‌ای پیدا می‌کند. تمامی پک‌های هدیه شرکت زعفرانیه به طور کامل منحصربه‌فرد و خاص بوده و همچنین استفاده از محصولات ممتاز و صادراتی این هدایا را از باقی هدایای بازار خاص‌تر کرده است. همچنین تنوع ظاهری و محتوایی پک‌های هدیه و امکان اضافه‌کردن لوگوی شرکت خودتان به پک‌های هدیه باعث سفارشی شدن کامل محصولات شده است. از طرفی تنوع محصولات داخل این پک‌های هدیه همانند هاون و طعم‌دهنده‌های چای جایگاه خاصی را به این محصولات داده است که این پک‌های هدیه را از باقی محصولات بازار متمایز می‌کند.

بهترین پک‌های هدیه برای شرکت‌ها

زمانی که شما می‌خواهید هدیه‌ای سازمانی ارائه کنید، انتخاب هدیه‌ای مناسب و رسمی، کار سختی است. زعفران یکی از بهترین کادو‌های شرکتی است که می‌توانید تهیه کنید. اما انتخاب نوع بسته‌بندی کادو نیز اهمیت ویژه‌ای دارد. شرکت توسعه و کسب کار زعفرانیه یا به ‌اختصار شرکت زعفرانیه که دارای وبسایت فروش آنلاین به همین نام نیز می باشد به طور عمده در حوزه صادرات و فروش انواع زعفران و هدایای سازمانی و تبلیغاتی مانند جعبه‌های زعفران و انواع پک های سازمانی و نوروزی فعالیت می‌کند. ما در شرکت زعفرانیه بهترین پک‌ها را برای هدایای سازمانی باکیفیت بسیار بالا برای شما تهیه کرده‌ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *