-عمده-و-خرده-زعفران-و-انواع-باکس-هدیه-به-سراسر-دنیا

صادرات عمده و خرده زعفران و انواع باکس هدیه به سراسر دنیا

صادرات؛ این کلمه جذاب و شگفت انگیز، نشانه رونق اقتصادی و توانمندی و بالندگیست، نشانه پیشرفت و رشد و حرکت به سوی بین المللی شدن است و تبادل و معامله با دنیا. عرضه خدمات و محصولات به سراسر جهان یکی از فعالیت های تجاری محبوب اما پر رمز و راز و پیچیده است که در ایران با وجود شرایط تحریم و موانع بسیار، خاص تر و عجیب تر و غیرقابل پیش بینی تر از هر جای دیگر دنیاست. اما این مسیر سخت و ناشناخته ، شرکت زعفرانیه را از رسیدن به اهداف بزرگ صادراتی، نه تنها دلسرد و ناامید نکرده بلکه انگیزه و اشتیاقی شده برای فتح این قله صعب العبور و دستیابی به اوج و ایستادن بر فراز سکوی نخست صادرات.

زعفرانیه ؛ تازه نفس و مشتاق در مسیر صادرات

شش سال از گذاشتن سنگ بنای شرکت زعفرانیه گذشته است و به لطف خدا درسهای بسیاری را در حوزه زعفران و هدایای تبلیغاتی آموختیم و سعی و خطاها کردیم و فراز و نشیبها طی کردیم و اشکها و لبخندها دیدیم و رشد کردیم و در بازارهای داخلی به موفقیت های کوچک و بزرگ رسیدیم و رزومه مان را معتبرتر و حرفه ای تر کردیم و با بزرگان صنعت و اقتصاد و تولید، تعامل و معامله کردیم و کوشیدیم خودمان هم بزرگ و بزرگ تر شویم.

حالا وقت آن است که با استفاده از تجربیات و اعتماد به نفس و دانشمان و با توکل به رِفیق ازلی و ابدیمان، قدم درراه طول و دراز اما دلنشین صادرات بگذاریم و خدمات و محصولاتی شایسته را با افتخار از ایران وایرانیان عزیز به سراسر دنیا ارائه کنیم. شرکت زعفرانیه همواره تلاش کرده در ارائه خدمات و محصولات و تعامل با مشتری، متر و معیارش کیفیت ممتاز، قیمت مناسب، حُسن خلق وپشتیبانی حرفه ای و در عین حال صمیمانه  باشد. حالا که پای صادرات و اعتبار ایران در میان است، قطعا دقت و تلاش و ظرافت ما بسیار بیشتر خواهد بود برای رعایت اصول کیفی و آداب تجارت بین المللی و اخلاق حرفه ای.

-تخصصی-و-حرفه-ای-زعفران-جهت-صادرات-همراه-با-برگه-آنالیز-1024x512.jpg

صادرات زعفران و پک های هدیه زعفران

صادرات زعفران و پک های هدیه زعفران : اولویت صادراتی زعفرانیه نکته حائز اهمیت این است که شرکت زعفرانیه با دارا بودن کارت بازرگانی معتبر حقوقی و همچنین علامت استاندارد و پروانه بهداشت و نشان سیب سلامت برای زعفران به راحتی امکان صادرات زعفران در انواع مختلف و وزن و حجم متنوع را به تمام کشورهای حوزه خلیج فارس مانند امارات متحده عربی، قطر،کویت، عمان،بحرین، سایرکشورهای آسیایی مانند چین، تایلند، ترکیه، ارمنستان،گرجستان، آذربایجان،روسیه ،کره جنوبی، کشورهای اروپایی همانند اسپانیا، آلمان،ایتالیا، انگلستان، هلند، سوئد، فرانسه، اتریش و بلژیک و کشورهای آمریکایی از جمله کانادا، ایالات متحده آمریکا، برزیل، ونزوئلا ،کوبا داراست . شرکت زعفرانیه تجربه صادرات زعفران به کشورهایی نظیر اسپانیا، آلمان، ترکیه ، چین و عمان را دارد.

 محصولاتی مانند انواع زعفران بصورت فله و بسته بندی محصول مزارع قائنات و تربت حیدریه، انواع باکس و پک هدیه و تبلیغاتی زعفران و خشکبار، انواع جعبه چوبی نفیس دمنوش و تی بگ،انواع ملزومات بسته بندی زعفران  و هل مانند قوطی های فلزی و خاتم و پاکت های گلاسه مقوایی، انواع ساعت های دیواری دست ساز چوبی به راحتی از سوی شرکت زعفرانیه قابل ارسال و صادرات به سراسر جهان می باشد.

مزایای مهم

ارائه فاکتور رسمی مهر شده فارسی و لاتین با کد اقتصادی معتبر، ارائه برگه آنالیز زعفران، ارائه بارنامه معتبر و رسمی از شرکت های برتر بار هوایی و همکاری با ایرلاین های معتبر داخلی و خارجی، انتخاب نحوه پرداخت بصورت ارزی یا ریالی، بسته بندی حرفه ای و مقاوم و مناسب، ترانسفر فرودگاهی حمل بار و ارائه مشاوره رایگان از دیگر مزایای همکاری با شرکت زعفرانیه در زمینه صادرات می باشد. 

flages-1024x267.jpg

صادرات کالا بدون کارت بازرگانی

از سوی دیگر در زعفرانیه این امکان فراهم است که در صورت نیاز به ارسال مرسوله و محموله مجاز و استاندارد مانند انواع زعفران و خشکبار و آجیل، انواع صنایع دستی و فرش و تابلو فرش، انواع وسایل تزیینی و دکوری، انواع مواد غذایی فاسد نشدنی و … از ایران به سایر کشورهای جهان با عنوان صادرات، سوغات، بازاریابی، نمونه محصول،حضور در نمایشگاه و …. برای کسانی که فاقد کارت بازرگانی هستند در اسرع وقت و با کیفیتی ممتاز این خدمات ارائه می گردد تا سفارشات شما با فراغ بال و آسودگی خاطر و قیمتی مناسب و امنیتی مطمئن به مقصد مورد نظر برسد.

چگونه مشاوره صادراتی بگیرم؟

جهت کسب اطلاعات بیشتر در ساعات اداری با شماره تلفن 02144508507 داخلی 3 تماس حاصل نموده و یا به شماره موبایل 09124287540 در واتساپ، پیام ارسال نمایید. یکی دیگر از راه های ارتباطی ارسال ایمیل به آدرس zafferanieh@gmail.com  می باشد که می توانید با درج مشخصات و تلفن تماس و نوع درخواست خود، در کمترین زمان ممکن بصورت مکتوب یا تلفنی، پاسخ و اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت نمایید. از اینکه در زمینه صادرات کالا به زعفرانیه اعتماد کرده اید به خود می بالیم و متعهد می شویم به گونه ای رضایت شما را جلب کنیم که قطعا در زمره مشتریان وفادار ما قرار بگیرید.