تامین انواع زعفران عمده و فله

-مستقیم-،-تامین-و-فروش-انواع-زعفران-فله-و-بسته-بندی-به-صورت-عمده-در-تهران-768x384.jpg

یکی از مشکلات سفارش زعفران در حجم عمده ارسال بار از شهرستان است که باعث بوجود آمدن مسایلی نظیر امنیت بار و آسیب دیدن زعفران ارزشمند شما می شود. شرکت زعفرانیه انواع زعفران را در حجم عمده در تهران و با تضمین کیفیت در محل مورد نظر شما تحویل می دهد و ضمانت 7 روزه کالا در همه سفارشات برقرار است. یکی دیگر از خدمات زعفرانیه تامین بار در بسته بندی های مختلف و اوزان متنوع است. بسیاری از کسب و کار ها یا عمده فروشان بازار با توجه به درخواست مصرف کننده های نهایی نیاز دارند که زعفران را در وزن های رایج بازار مثل یک مثقال دریافت کنند. شرکت زعفرانیه سفارش های این عزیزان را با توجه به درخواست و نوع سفارش در هر تعدادی با بهترین کیفیت آماده و ارسال میکند. از آنجا که شرکت زعفرانیه در تولید و چاپ انواع ملزومات بسته بندی سابقه طولانی دارد ، کیفیت انواع بسته بندی تولیدی را تضمین می کند.

-تخصصی-زعفران-مورد-نیاز-صنایع-غذایی-معتبر-کشور-768x384.jpg

تأمین تخصصی زعفران مورد نیاز صنایع غذایی معتبر کشور

شرکت زعفرانیه با سالها تجربه تامین زعفران مورد نیاز صنایع غذایی مهم و معتبر کشور، با درک فرآیند تولید محصولات این شرکت ها و مطابق با خواسته متخصصان این صنایع ، همیشه زعفرانی با کیفیت و سفارشی را به ایشان ارائه می دهد. از جمله این صنایع می توان به کارخانجات تولید  کننده انواع شیرینی و شکلات، دسر، بستنی، گز، مربا و حلوا شکری، چای و دمنوش، فرآورده های گوشتی و پروتئینی، شربت و نوشیدنی اشاره نمود.شرکت زعفرانیه سابقه همکاری بابرندهای معتبری همچون صنایع غذایی کاله ، چای دوغزال ، چای دبش ، صنایع غذایی موسوی ،لبنیات پاک و … را دارد.

-تخصصی-و-حرفه-ای-زعفران-جهت-صادرات-همراه-با-برگه-آنالیز-768x384.jpg

تامین تخصصی و حرفه ای زعفران جهت صادرات همراه با برگه آنالیز

شرکت زعفرانیه با سابقه 5 ساله در زمینه صادرات زعفران به سراسر دنیا  کاملا به شرایط صادرات و بازار جهانی زعفران واقف است. ماحصل این تجربه ارزشمند شناخت بهترین و پرفروش ترین زعفران در زمینه صادرات است.زعفران های تامین شده توسط زعفرانیه در تست های مختلف آزمایشگاهی سنجیده شده و با برگه آنالیز معتبر لاتین و استاندارد با بسته بندی های مناسب و خاص ساخته شده برای صادرات  به مشتریان محترم عرضه می کند.

-های-تماس-فروشگاه-زعفرانیه-768x475.jpg