در حال نمایش 2 نتیجه

محصولات سحرخیز

شرکت تحقیقاتی و تولیدی زعفران سحرخیز فعالیت خود را در زمینه تولید و فروش زعفران و خشکبار با بالاترین کیفیت از سال 1311 شمسی آغاز نمود. این شرکت همواره تلاش کرده است تا با تأمین و ارائه بهترین و سالم‌ترین محصولات و به‌ویژه زعفران سحر خیز، علاوه بر ارتقای سطح کیفی بازار، رضایت و اعتماد مصرف‌کنندگان را جلب کند.

برند سحرخیز با بیش از 80 سال سابقه در زمینه تهیه و تولید زعفران، همواره توانسته است در این سال‌ها با حفظ کیفیت محصولات سحرخیز، اعتماد مشتریان خود را جلب کند و به یکی از معتبرترین برندهای این حوزه در سطح بین‌الملل تبدیل شود. شما می‌توانید برای خرید محصولات سحرخیز با مراجعه به وب‌سایت زعفرانیه، به‌آسانی و با امکان ارسال سریع خرید زعفران کادویی سحر خیز را انجام دهید.

کاتالوگ محصولات سحرخیز

یکی از مهم‌ترین و پرفروش‌ترین محصولات شرکت سحرخیز، زعفران سحر خیز است. این محصول با ارائه بالاترین سطح کیفی از نظر رنگ، عطر، وزن دقیق، خشکی و حذف رطوبت، توانسته بیشترین سهم بازار زعفران را به خود اختصاص دهد. همچنین، در تولید تمام محصولات این شرکت از استانداردهای ملی و بین‌المللی پیروی می‌شود. باتوجه‌به این نکته کاتالوگ محصولات سحرخیز موجود در زعفرانیه با تمرکز بیشتر بر روی بهترین و باکیفیت‌ترین نوع زعفران ارائه شده است. در پک‌های هدیه زعفران سحرخیز از بهترین نوع زعفران، یعنی زعفران سرگل استفاده شده است که می‌توانید بسته به نیاز و بودجه در گرم‌های متفاوت خریداری کنید.

همچنین می‌توانید پک‌های هدیه لوکس مانند زعفران سرگل 8 گرم اطلس سحرخیز، زعفران سرگل 10 گرم چرمی سحرخیز و یا زعفران سرگل 100 گرم خاتم جعبه سحرخیز را خریداری کنید. یکی از ویژگی‌های مهم این پک‌های کادویی،‌ استفاده از جعبه‌ها و بسته‌بندی‌های منحصربه‌فرد مانند جعبه‌های چوبی و خاتم و چرمی است که محصولات سحرخیز را به انتخابی لوکس برای هدیه دادن تبدیل می‌کند. باتوجه‌به کیفیت بالای زعفران سحر خیز،‌ شرکت زعفرانیه به‌عنوان نمایندگی محصولات سحر خیز، انواع محصولات سحرخیز و پک‌های کادویی زعفران سحرخیز را در بسته‌بندی‌های خاص و با قیمت‌های مناسب عرضه می‌کند. برای خرید محصولات سحرخیز از زعفرانیه می‌توانید با شماره 02144508507 تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.