خدمت جدید و متمایز شرکت زعفرانیه :

صادرات عمده و خرده زعفران و انواع باکس هدیه به سراسر دنیا

صادرات؛ سخت ولی شدنی

صادرات؛ این کلمه جذاب و شگفت انگیز، نشانه رونق اقتصادی و توانمندی و بالندگیست، نشانه پیشرفت و رشد و حرکت به سوی بین المللی شدن است و تبادل و معامله با دنیا. عرضه خدمات و محصولات به سراسر جهان یکی از فعالیت های تجاری محبوب اما پر رمز و راز و پیچیده است که در ایران با وجود شرایط تحریم و موانع بسیار، خاص تر و عجیب تر و غیرقابل پیش بینی تر از هر جای دیگر دنیاست. اما این مسیر سخت و ناشناخته ، شرکت زعفرانیه را از رسیدن به اهداف بزرگ صادراتی، نه تنها دلسرد و ناامید نکرده بلکه انگیزه و اشتیاقی شده برای فتح این قله صعب العبور و دستیابی به اوج و ایستادن بر فراز سکوی نخست صادرات.

زعفرانیه ؛ تازه نفس و مشتاق در مسیر صادرات

شش سال از گذاشتن سنگ بنای شرکت زعفرانیه گذشته است و به لطف خدا درسهای بسیاری را در حوزه زعفران و هدایای تبلیغاتی آموختیم و سعی و خطاها کردیم و فراز و نشیبها طی کردیم و اشکها و لبخندها دیدیم و رشد کردیم و در بازارهای داخلی به موفقیت های کوچک و بزرگ رسیدیم و رزومه مان را معتبرتر و حرفه ای تر کردیم و با بزرگان صنعت و اقتصاد و تولید، تعامل و معامله کردیم و کوشیدیم خودمان هم بزرگ و بزرگ تر شویم.

حالا وقت آن است که با استفاده از تجربیات و اعتماد به نفس و دانشمان و با توکل به رِفیق ازلی و ابدیمان، قدم درراه طول و دراز اما دلنشین صادرات بگذاریم و خدمات و محصولاتی شایسته را با افتخار از ایران وایرانیان عزیز به سراسر دنیا ارائه کنیم. شرکت زعفرانیه همواره تلاش کرده در ارائه خدمات و محصولات و تعامل با مشتری، متر و معیارش کیفیت ممتاز، قیمت مناسب، حُسن خلق وپشتیبانی حرفه ای و در عین حال صمیمانه  باشد. حالا که پای صادرات و اعتبار ایران در میان است، قطعا دقت و تلاش و ظرافت ما بسیار بیشتر خواهد بود برای رعایت اصول کیفی و آداب تجارت بین المللی و اخلاق حرفه ای.

مزایای مهم

ارائه فاکتور رسمی مهر شده فارسی و لاتین با کد اقتصادی معتبر، ارائه برگه آنالیز زعفران، ارائه بارنامه معتبر و رسمی از شرکت های برتر بار هوایی و همکاری با ایرلاین های معتبر داخلی و خارجی، انتخاب نحوه پرداخت بصورت ارزی یا ریالی، بسته بندی حرفه ای و مقاوم و مناسب، ترانسفر فرودگاهی حمل بار و ارائه مشاوره رایگان از دیگر مزایای همکاری با شرکت زعفرانیه در زمینه صادرات می باشد. 

صادرات کالا بدون کارت بازرگانی

از سوی دیگر در زعفرانیه این امکان فراهم است که در صورت نیاز به ارسال مرسوله و محموله مجاز و استاندارد مانند انواع زعفران و خشکبار و آجیل، انواع صنایع دستی و فرش و تابلو فرش، انواع وسایل تزیینی و دکوری، انواع مواد غذایی فاسد نشدنی و … از ایران به سایر کشورهای جهان با عنوان صادرات، سوغات، بازاریابی، نمونه محصول،حضور در نمایشگاه و …. برای کسانی که فاقد کارت بازرگانی هستند در اسرع وقت و با کیفیتی ممتاز این خدمات ارائه می گردد تا سفارشات شما با فراغ بال و آسودگی خاطر و قیمتی مناسب و امنیتی مطمئن به مقصد مورد نظر برسد.