پروژه ها

همکاری زعفرانیه و شرکت ملی نفتکش ایران

shakhes

Saffronieh Business Development Co

خرید هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی

  • این هدیه که می رود به سویش، آکنده شده هوا زِ عطر و بویش

نمایشگاه! این کلمه با تبلیغات و اشانتیون و هدیه گره ای اساسی خورده است. چه برای شرکت کنندگان و غرفه داران و چه برای بازدید کنندگان در نمایشگاهها، هدیه تبلیغاتی بسیار مهم و قابل توجه است. هر سال هم شرکت کنندگان در نمایشگاه سعی می کنند هدایایی متمایز و متفاوت نسبت به سالهای قبل ارائه بدهند تا دل بازدیدکنندگان بالقوه فعلی و مشتریان بالفعل آینده را به دست بیاورند. بهترین هدیه تبلیغاتی نمایشگاه و ایونت برای هر کسب و کاری متفاوت است و این انتخاب کاملا سلیقه ای است و تا حد زیادی به بودجه بندی شرکت ارتباط دارد.

در طول سال در اقصی نقاط کشور، نمایشگاه ها،همایشها، کنفرانسها،سمینارها و ایونت های مراسم مختلفی برگزار می شود که به طبق رسم و عرف همیشگی، هدیه ای بین برگزارکنندگان و مدعوین رد و بدل می شود. در این لحظه حساس، حضور یک شرکت خلاق و پر تنوع و معتبر بشدت احساس می‌شود.

در این مطلب 3 پیشنهاد شرکت زعفرانیه را برای هدیه تبلیغاتی نمایشگاه را مرور خواهیم کرد.

 

پیشنهاد اول پک هدیه نمایشگاهی

سری پک های اقتصادی زعفرانیه در واقع نوعی هدیه تبلیغاتی نمایشگاه هستند که علاوه بر قیمت مناسب بسیار شیک و ارزشمند محسوب می‌شوند.

امکان نصب پلاک مولتی استایل با لوگو شما ، از دیگر ویژگی های این سری از محصولات هدیه نمایشگاهی است. شما می‌توانید با توجه به

رنگ سازمانی و هویت بصری برند و شرکت خودتان رنگ پک مخمل را انتخاب کنید.

نمونه تهیه شده برای  شرکت الو پیک نمونه یک پک هدیه 

کامل و شکیل نمایشگاهی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *